آخرین اخبار
1399/6/17 دوشنبه
معاون فرهنگی، اجتماعی و دانشجویی دانشگاه پیام نور اعلام کرد
نحوه پرداخت وام شهریه دانشگاه پیام نور

.

 معاون فرهنگی، اجتماعی و دانشجویی دانشگاه پیام نور با اعلام نحوه پرداخت وام شهریه در سال تحصیلی جدید گفت: وام‌های شهریه این دانشگاه مطابق سال گذشته، شامل وام صندوق رفاه وزارت علوم و وام قرض‌الحسنه بانک‌های مهر و انصار خواهد بود.

به گزارش روز یکشنبه ایرنا از دانشگاه پیام نور، محمدهادی امین ناجی مهم ترین اولویت این دانشگاه به ویژه در شرایط اقتصادی کشور را رفع دغدغه و نگرانی خانواده ها برای پرداخت شهریه تحصیلی عنوان کرد و افزود: صندوق رفاه وزارت علوم در سال گذشته با افزایش اعتبار ویژه دانشگاه پیام نور، بیش از ۱۶ میلیارد تومان تسهیلات مالی و شهریه ای به دانشجویان این دانشگاه پرداخت کرد و در نظر داریم امسال نیز اعتبار ویژه ای برای دانشجویان این دانشگاه درنظر بگیریم.

وی به اطلاعیه جدید صندوق رفاه وزارت علوم اشاره و تصریح کرد: تمامی دانشجویان برای انجام هر فعالیتی در سامانه صندوق رفاه نیاز به کد اعتبار سنجی ارسال شده به تلفن همراه به نام خود را دارند و باید برای استعلام ثبت احوال شماره تلفن همراه تمامی دانشجویان با کد ملی، نام و نام خانوادگی و تمامی اطلاعات فردی دانشجو تطابق داشته باشد.

 معاون دانشگاه پیام نور یادآور شد: دانشجویان برای استفاده از وام شهریه صندوق رفاه باید هر چه سریع تر نسبت به تهیه سیم کارت به نام شخص دانشجو اقدام کنند.

 امین ناجی همچنین به دیگر وام های شهریه دانشگاه پیام نور اشاره کرد و گفت: علاوه بر صندوق رفاه دانشجویان، طی قراردادهای دانشگاه با بانک های عامل ، کل شهریه دانشجویان را در قالب وام و با سود کمتر از ۲ درصد پرداخت می شود.

وی با بیان این که در سال گذشته پرداخت بالغ بر ۹ میلیارد تومان وام شهریه به دانشجویان با سود کمتر از ۲ درصد فراهم شد، تاکید کرد: جزییات نحوه پرداخت وام های شهریه این دانشگاه به زودی و از طریق پرتال دانشگاه به نشانی www.pnu.ac.ir اطلاع رسانی می شود.


 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ
بيشتر