آموزش
1399/5/25 شنبهبه گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور استان قم:
دبیر شورای اطلاع رسانی دانشگاه پیام نور اعلام کرد:
نحوه برگزاری امتحانات ترم تابستان

.

امیرحسین بهروز با اشاره به جزئیات شیوه نامه اجرایی امتحانات ترم تابستان دانشگاه پیام نور گفت: با توجه به استمرار شرایط خاص ناشی از بیماری کرونا و ضرورت ارتقای کیفیت دروس و صیانت از سلامت دانشجویان، امتحانات ترم تابستان در قالب« دروس خودخوان» و« دروس دارای استاد» به شیوه های جداگانه برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی، دبیر شورای اطلاع رسانی و مدیرکل روابط عمومی دانشگاه پیام نور افزود: آزمون های دروس خودخوان به صورت متمرکز و از طریق مرکز سنجش و آزمون دانشگاه مطابق با تقویم آموزشی و برنامه امتحانی اعلام شده در این دوره برگزار می شود.

وی با عنوان اینکه در این آزمون ها دانشجو باید از طریق سامانه مرکز سنجش و آزمون دقیقا در ساعت تعیین شده در امتحان مرتبط شرکت کنند، افزود: راهنمای استفاده از این سامانه، آدرس درگاه های ورود به آزمون برای دانشجویان و تمامی اطلاعیه های به روز در تارنمای http://azmoon.pnu.ac.ir اطلاع رسانی می شود.

امیرحسین بهروز اظهار داشت: دانشجویانی که امکان استفاده از ابرازهای هوشمند مورد نیاز را ندارند، لازم است روز قبل آزمون موضوع را به مرکز یا واحد محل تحصیل خود اعلام کنند.

وی افزود: برگزاری امتحانات این دسته از دانشجویان توسط  مرکز یا واحد تحصیل انجام می شود و مراکز و واحدهای مربوطه موظف هستند، تمهیدات لازم را در این خصوص اتخاذ کنند.

دبیر شورای اطلاع رسانی دانشگاه پیام نور درخصوص آزمون های دروس عادی نیز گفت: ارزشیابی دروس عادی یا دروس دارای استاد طبق دستورالعمل نیمسال دوم 98-99  و به صورت غیرحضوری توسط استانها برگزار می شود.

وی یادآور شد: دروسی که در یک منطقه به شکل خودخوان ارائه شده ممکن است در منطقه دیگری به صورت عادی و غیرخودخوان ارائه شده باشد، لذا برگزاری آزمون یک درس در یک منطقه ممکن است توسط مرکز آزمون انجام شود و ازمون همان درس در منطقه دیگری به شیوه ارزشیابی دروس عادی برگزار شود.

وی در پایان گفت: دانشجویان جهت کسب اطلاعات بیشتر به سامانه مرکز سنجش و آزمون مراجعه و یا با حوزه امتحانات مرکز و واحدهای خود تماس حاصل نمایند.


 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ
بيشتر